polski english
« powrót
Konferencja "Współczesne kierunki w Neurologii, Neurofizjologii i Neurofarmakologii"
18 marca o 17:14;   

Szanowni  Koledzy i Koleżanki:

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu szczyci się bardzo aktywnym uczestnictwem studentów wielu wydziałów i kierunków  w inicjatywach przynoszących rozwój współczesnych nauk medycznych. Szczególnie uderzająca jest mnogość kół naukowych,  z których te, dotyczące ośrodkowego układu nerwowego człowieka zajmują szczególną pozycję, ponieważ cieszą się dużym zainteresowaniem i  aprobatą wielu studentów.
Wykorzystując potencjał drzemiący w młodych adeptach medycyny  pragniemy wspólnymi siłami zorganizować  pierwszą konferencję naukową, której temat oparty będzie o najnowsze trendy w naukach neurologicznych i neurobiologicznych.
„Współczesne Kierunki w Neurologii i Neurofarmakologii” to pierwsza tego rodzaju studencka konferencja naukowa (Odbywająca się pod patronatem JM Rektora, 01.04 bieżącego roku w CKiD UMP), zrzeszająca tych, którzy zainteresowani są postępem w badaniu układu nerwowego oraz poprzez swoją działalność badawczą, w ramach studenckich kół naukowych, sami mają swój wkład w poszerzanie wiedzy na temat jego funkcjonowania. Naszym celem jest promocja tej inicjatywy, w związku z czym zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zwróceniu uwagi audytorium. Wierzymy, że współpraca przyniesie nam wszystkim korzyść i satysfakcję.

Więcej informacji:

Strona internetowa: http://konferencjaneurologiczna.pl/

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/1731296537089184/

Serdecznie zapraszamy!

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Poznań
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl