polski english

Dotknijmy różnorodności

Głównym celem akcji „Dotknijmy różnorodności” jest zwiększenie świadomości wśród studentów nauk medycznych (i nie tylko) na temat życia codziennego ludzi niepełnosprawnych, podnoszenia ich kompetencji, a z drugiej strony szeregu komplikacji, z którymi musza się zmagać. Jako kolejny cel, obieramy zdobycie informacji  o tym jak ludzie z niepełnosprawnością odnajdują się w społeczeństwie oraz jak każdy z nas może ułatwić im funkcjonowanie we współczesnym świecie. Chcemy również zgłębić wiedzę odnośnie chorób, które stają się swoistym źródłem czy przyczyną niepełnosprawności.

Pragniemy zorganizować konferencję, na którą zaprosimy specjalistów, w tym lekarzy i fizjoterapeutów, którzy na o dzień pracują z ludźmi niepełnosprawnymi. Co więcej zależy nam, aby pośród prelegentów znalazły się też osoby, które opowiedzą o swoich zmaganiach i doświadczeniach.  

Naszą motywacją jest nie tylko poszerzenie wiedzy medycznej studentów, ale też podkreślenie tego jak niezwykle osoby niepełnosprawne potrafią być „pełnosprawne” pomimo tylu przeszkód i ograniczeń.

 

 

Kontakt:

Marta Dzieciątkowska
Koordynator Lokalny Projektu "Dotknijmy różnorodności"
tel. +48 663 546 555 | e-mail: martameritum@wp.pl
 
*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Poznań
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl