polski english

Galerie

*
*
*
*

Witajcie!! Przedstawiam wam fotorelacje z kursów szycia chirurgicznego, które odbyły się 13.12.13r i 14.12.13r. w SJO. Dziękujemy za przybycie!! ..

*
*
*
*

Przedstawiamy wam fotorelacje z kolejenego kursu który odbył się 11.12 w SJO . Dziękujemy za duże zainteresowanie z waszej strony. Następne kursy odbędą się 13.12 i 14.12 ZAPRASZAMY!!!! W zakładce PLIKI dostępna prezentacja multimedialna przedstawiana w czasie kursu!!! ..

*
*
*
*

W Światowy Dzień Nadciśnienia Tętniczego wybraliśmy się do Liceum nr VI - Paderka, aby mierzyć ciśnienie maturzystom udającym się na egzamin i wyjaśniać istotność prewencji nadciśnienia licealistom. Dzień później, w sobotę 18 maja, wraz z programem "Cała Polska leczy nadciśnienie" Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego zorganizowaliśmy w Sali ..

*
*
*
*

Dnia 13.04.2013 w centrum handlowym M1 odbyła się akcja "Zdrowie pod kontrolą", mająca na celu propagowanie zdrowia publicznego. W akcji po raz pierwszy wzięłyśmy udział razem z naszym projektem "W kleszczach kleszczy" i szerzyłyśmy wiedzę na temat chorób odkleszczowych. ..

*
*
*
*

Witajcie, nie macie już czasem ochoty oderwać się od nauki ? Może czas na krótką przerwę? :) Teraz program SCORE wychodzi Wam naprzeciw, a przy okazji będziecie mieli okazję posłuchać czegoś naprawdę interesującego. Już w najbliższą sobotę specjalnie dla IFMSA-Poznań Warsztaty PreExchange Training prowadzone przez dr Adriannę Mostowską z ..

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Poznań
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl