polski english

Drodzy Członkowie Oddziału Poznań!   Zgodnie z Regulaminem IFMSA-Poland zwołuję Walne Zebranie Członków Oddziału Poznań (WZCO), które odbędzie się we wtorek, 18 grudnia o godzinie 16:00 w sali 11 DS Aspirynka.   Podczas WZCO przeprowadzone zostaną wybory uzupełniające: Wiceprezydenta ds. Zasobów Ludzkich (VPM LC) Członek Komisji Rewizyjnej Osoba chcąca kandydować na wyżej wymienione ..

*

8.05 zostało zorganizowane w naszym oddziale spotkanie "How to Exchanges?", na którym przedstawiliśmy tajniki opieki nad studentami przyjeżdzającymi w ramach programów SCOPE&SCORE. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się również jak i dlaczego warto wyjechać na Praktyki Wakacyjne lub Wymianę Naukową. Jednym z ciekawszych punktów programu była relacja Alicji ..

*

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne SCOPE&SCORE, które odbędzie się 27 października 2016r. o godz. 19:00 w Collegium Stomatologicum s.205. Na spotkaniu zostanie przedstawiony proces kwalifikacji na wymianę naukową i praktyki wakacyjne, a także będziecie mogli posłuchać relacji osób, które wróciły z tegorocznych wymian oraz zadać nurtujące ..

*

Ruszamy z dużym projektem!  Pragnieny na terenie Poznania otworzyć przychodnię, w której ludzie ubodzy mogliby uzyskać bezpłatną pomoc medyczną! To ogromne wyzwanie wymaga wielu zaangażowanych! Pomóc możesz i Ty! Szukamy:  lekarzy i studentów kierunków medycznych, którzy gotowi są pomagać w funkcjonowaniu przychodni;  osób związanych z prawem i administracją, które pomogą nam ..

*

Kim według naszego prawa jest osoba niepełnoprawna? Nikt z nas nie chce znaleźć się w niezręcznej sytuacji. Jak zachować się w różnych okolicznościach wobec osoby niepełnosprawnej? Jak postępować, aby nie popełnić faux-pas? Pacjent idąc do gabinetu lekarza oczekuję nie tylko zrozumienia, ale również pomocy. Dobór odpowiedniego wózka jest ..

*

Przypominamy, że naszym partnerem jest Bar Patikor, mieszczący się na parterze domu studenckiego "Karolek".   W barze codziennie zjecie pyszne domowe obiady w cenie 10zł za zestaw dnia. Dodatkowo, do wyboru jest wiele innych dań z menu. W barze jest smacznie i panuje w nim miła atmosfera - ..

*

Szanowni  Koledzy i Koleżanki: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu szczyci się bardzo aktywnym uczestnictwem studentów wielu wydziałów i kierunków  w inicjatywach przynoszących rozwój współczesnych nauk medycznych. Szczególnie uderzająca jest mnogość kół naukowych,  z których te, dotyczące ośrodkowego układu nerwowego człowieka zajmują szczególną pozycję, ponieważ cieszą ..

Chcielibyśmy zaprosić Was na warsztaty z symulatorem starości organizowane we współpracy ze Stowarzyszeniem CREO.  Będziecie mieli okazję założyć specjalne gogle pogarszające wzrok, słuchawki zaburzające słuch czy też specjalną, ciężką kamizelkę - wszystko po to, aby doświadczyć przez chwilę życia z perspektywy seniorów :) Emoticón smi Warsztaty odbędą się w ..

*
*

Studencie kierunku lekarskiego! Oto lista aktualnie dostępnych kontraktów (na naszym fanpejdżu na portalu facebook lista ta będzie na bieżąco aktualizowana, w miarę rozchodzenia się kontraktów) - tym razem w arkuszu google, gdzie będzie na bieżąco aktualizowana: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RfcjFWHP9kFuk6fp_8k8ZCzUZ2A5XLeJ2Vlu19ptOrc/edit?usp=sharing Przed zgłoszeniem się na wyjazd, szczegółowo zapoznaj się z warunkami wymiany danej ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Poznań
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl