polski english
*

W 2015 roku nasza Komisja Rewizyjna Oddziału oraz SCORE uznane zostały za najlepsze w całej Polsce! Ehrmanny odebrali więc ex-LORE Monika Przybylska oraz Anna Rewekant i Patryk Harasny z KRO - serdecznie Wam gratulujemy!!! :) ..

*

Już po raz drugi poznański oddział IFMSA włączył się ochoczo w pomoc Szlachetnej Paczce, wykonując własnoręcznie 40 puzderek-prezentów dla darczyńców z rejonu Poznań-Grunwald. Podarunki te trafiły do darczyńców w trakcie finału akcji Szlachetna Paczka jako podziękowanie za ich udział w projekcie. Darczyńcy byli bardzo uradowani i ..

*

Coraz bliżej Święta... dlatego i Oddział Poznań niczym jedna, wielka rodzina zgromadził się w środowy wieczór, by podzielić się opłatkiem i wrażeniami z ostatnich miesięcy.  ..

*

Jak co roku 1 grudnia na Eskulapie pojawiła się wstążka solidarności z chorymi na AIDS! ..

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w projekcie pt. „Transkulturowa opieka medyczna w obliczu narodzin i śmierci” - składać się będzie on z cyklu spotkań poświęconych czterem kulturom i środowiskom religijnym: kulturze muzułmańskiej, Związkowi Wyznaniowemu Świadków Jehowy, judaizmowi, kulturze romskiej. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie w jaki sposób wspierać ..

*

W zeszłą sobotę, 28.11., spotkaliśmy się w bibliotece, aby tworzyć kartki okolicznościowe metodą quilling. Przez kilka godzin powstało wiele pięknych kartek! Zostały one przekazane na mikołajkowy kiermasz charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na rehabiltację Klaudii, dziewczyny, która w wakacje uległa wypadkowi w ukochanych górach. ..

*

Program Stały ds. Praw Człowieka i Pokoju ma przyjemność zaprosić Was na Ogólnopolski Tydzień SCORPu! Odbędzie się on w dniach 7-13 grudnia 2015 r. W tym okresie zaplanowaliśmy dla Was wiele akcji i wykładów, dzięki którym będziecie mogli pomóc wielu ludziom, a także własnymi siłami zawalczyć ..

*

Projekt "Czytamy, pomagamy" ruszył w tym roku ze zdwojoną siłą! Nasze dzielne koordynatorki: Sylwia Trzcińska i Magda Andruszkiewicz, wraz z pomocnikami, ruszyły umilać czas dzieciom, leczonym w szpitalach na Krysiewicza i  na 28 czerwca 1956 r.  Za nimi pierwsze akcje. Podczas spotkań stworzono wiele niesamowitych zwierzaków z... ..

*

We wtorek 10 listopada odbyła się pierwsza w tym roku akcja robienia kartek dla dzieci z "Marzycielskiej Poczty". Wspólnie robiliśmy urodzinowe kartki dla Kuby z Wrocławia, zmagającego się z zespołem Klinefeltera oraz autyzmem atypowym. Wykazaliście się niezmierną kreatywnościa i talentem, a życzenia na pewno dodadzą mu ..

*

SCORP - nie wiesz co kryje się pod rozwinięciem tych literek? A może wprost przeciwnie, jesteś zagorzałym SCORPionem, uczestniczącym w wielu akcjach? Tak czy inaczej, zapraszamy właśnie Ciebie na wyjątkowe spotkanie informacyjne Programu Stałego ds. Praw Człowieka i Pokoju. Odbędzie się ono w najbliższą środę, 25.11. o ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Poznań
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl