polski english
*

W imieniu Wielkopolskiego Centrum Onkologii oraz IFMSA-Poland Oddział Poznań zapraszamy na konferencję oraz warsztaty pt. „Nowotwory jelita grubego – spojrzenie chirurga onkologa”, które odbędą się w dniu 23 listopada 2015 roku  o godz. 10.00 w Wielkopolskim Centrum Onkologii. Podczas konferencji dowiecie się o profilaktyce, diagnostyce i ..

*

Jeszcze tylko do środy możecie przysyłać swoje zgłoszenia do delegacji o. Poznań na 35. Zgromadzenie Delegatów, które odbędzie się 20-22 listopada w Tarnowie Podgórnym! To Zgromadzenie Delegatów jest wyjątkowe, ponieważ nasz Oddział podjął się jego organizacji. Od kilku miesięcy cały Komitet Organizacyjny pracuje nad tym, żeby to ..

*

W dniach 16-18.10 w Zabrzu odbyły się warsztaty dla Prezydentów Oddziałów, Skarbników oraz wszystkich zaangażowanych w prace Programów Stałych - ds. Praktyk Wakacyjnych i ds. Wymiany Naukowej. Pierwszym punktem całego zjazdu było jednak Nadzwyczajne Zgromadzenie Delegatów IFMSA-Poland, podczas sesji plenarnej delegaci wysłuchali sprawozdania z dotychczasowej działalności Zarządu ..

*

Wszystkim uczestnikom naszego spotkania informacyjnego serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia już wkrótce na akcjach! :) ..

*

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny - brzmi dobrze, ale co to tak właściwie jest? Jak mogę wyjechać na praktyki zagraniczne albo wymianę naukową? Co to jest Szpital Pluszowego Misia i jak mogę wziąć w nim udział?   Jeśli nurtują Was te lub podobne pytania, przyjdźcie - mamy na nie ..

*

Czwórka reprezentantów naszego Oddziału miała przyjemność oraz niewątpliwy zaszczyt uczestniczenia w projekcie Praktyki w Ministerstwie Zdrowia. Sam Minister Zdrowia, prof. Marian Zembala bardzo zainteresował się naszą inicjatywą i nie tylko poparł nasze działania, ale także wyraził głęboką chęć uczestnictwa w naszym Zgromadzeniu Delegatów, które odbędzie się ..

*

Po dł‚ugiej przerwie „Tramwaj zwany pożądaniem” dotarł znowu do Poznania! Uczestnictwo, jak zwykle za darmo! DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA TORBA POWITALNA! Jest to jeden z najpopularniejszych projektów Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland organizowany we współpracy z fundacją MTV Staying Alive. 23 maja bę™dziecie mogli wsiąść‡ do tramwaju wypełnionego dobrą muzyką, ..

*

SCORE-Team oddział Poznań chce podzielić się z Wami swoją działalnością w lutym i marcu! Gościliśmy studentów z Brazylii, Chile i Jordanii odbywających swoją Wymianę Naukową na naszym uniwersytecie. Zachęcamy Was wszystkich do udziału w przyjmowaniu kolejnych gości, jest to jedna z najprzyjemniejszych metod zdobywania punktów Emotikon wink Już ..

*

7 marca na 'Zdrowiu na Dzień Kobiet' pojawiło się także Pink Lips Project. Dziewczyny zachęcały do regularnych badań szyjki macicy. A Ty - kiedy ostatnio robiłaś cytologię? ..

*

W dniu 7.03 odbyły się warsztaty samoobrony dla kobiet! Dzięki instruktorom z klubu Kohorta uczestniczki miały okazję poznać podstawy obrony aktywnej, czerpiącej z muai thai, oraz bardziej pasywnej - z aikido. Mamy nadzieję, że takie zajęcia pomogą naszym studentkom czuć się bardziej bezpiecznie, gdy pod osłoną ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Poznań
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl