polski english
*

Jeszcze tylko do środy możecie przysyłać swoje zgłoszenia do delegacji o. Poznań na 35. Zgromadzenie Delegatów, które odbędzie się 20-22 listopada w Tarnowie Podgórnym! To Zgromadzenie Delegatów jest wyjątkowe, ponieważ nasz Oddział podjął się jego organizacji. Od kilku miesięcy cały Komitet Organizacyjny pracuje nad tym, żeby to ..

*

W dniach 16-18.10 w Zabrzu odbyły się warsztaty dla Prezydentów Oddziałów, Skarbników oraz wszystkich zaangażowanych w prace Programów Stałych - ds. Praktyk Wakacyjnych i ds. Wymiany Naukowej. Pierwszym punktem całego zjazdu było jednak Nadzwyczajne Zgromadzenie Delegatów IFMSA-Poland, podczas sesji plenarnej delegaci wysłuchali sprawozdania z dotychczasowej działalności Zarządu ..

*

Wszystkim uczestnikom naszego spotkania informacyjnego serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia już wkrótce na akcjach! :) ..

*

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny - brzmi dobrze, ale co to tak właściwie jest? Jak mogę wyjechać na praktyki zagraniczne albo wymianę naukową? Co to jest Szpital Pluszowego Misia i jak mogę wziąć w nim udział?   Jeśli nurtują Was te lub podobne pytania, przyjdźcie - mamy na nie ..

*

Czwórka reprezentantów naszego Oddziału miała przyjemność oraz niewątpliwy zaszczyt uczestniczenia w projekcie Praktyki w Ministerstwie Zdrowia. Sam Minister Zdrowia, prof. Marian Zembala bardzo zainteresował się naszą inicjatywą i nie tylko poparł nasze działania, ale także wyraził głęboką chęć uczestnictwa w naszym Zgromadzeniu Delegatów, które odbędzie się ..

*

Po dł‚ugiej przerwie „Tramwaj zwany pożądaniem” dotarł znowu do Poznania! Uczestnictwo, jak zwykle za darmo! DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA TORBA POWITALNA! Jest to jeden z najpopularniejszych projektów Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland organizowany we współpracy z fundacją MTV Staying Alive. 23 maja bę™dziecie mogli wsiąść‡ do tramwaju wypełnionego dobrą muzyką, ..

*

SCORE-Team oddział Poznań chce podzielić się z Wami swoją działalnością w lutym i marcu! Gościliśmy studentów z Brazylii, Chile i Jordanii odbywających swoją Wymianę Naukową na naszym uniwersytecie. Zachęcamy Was wszystkich do udziału w przyjmowaniu kolejnych gości, jest to jedna z najprzyjemniejszych metod zdobywania punktów Emotikon wink Już ..

*

7 marca na 'Zdrowiu na Dzień Kobiet' pojawiło się także Pink Lips Project. Dziewczyny zachęcały do regularnych badań szyjki macicy. A Ty - kiedy ostatnio robiłaś cytologię? ..

*

W dniu 7.03 odbyły się warsztaty samoobrony dla kobiet! Dzięki instruktorom z klubu Kohorta uczestniczki miały okazję poznać podstawy obrony aktywnej, czerpiącej z muai thai, oraz bardziej pasywnej - z aikido. Mamy nadzieję, że takie zajęcia pomogą naszym studentkom czuć się bardziej bezpiecznie, gdy pod osłoną ..

"Nie do pobicia!" byli absolutnie wszyscy uczestnicy naszego biegu przeciw przemocy wobec kobiet, który odbył się w Dzień Kobiet Emotikon smile  Jeszcze raz gratulujemy uczestnikom oraz, oczywiście, pomysłodawczyni - Konstancji - za świetną organizację, brawo!  ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Poznań
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl