polski english

"Nie do pobicia!" byli absolutnie wszyscy uczestnicy naszego biegu przeciw przemocy wobec kobiet, który odbył się w Dzień Kobiet Emotikon smile  Jeszcze raz gratulujemy uczestnikom oraz, oczywiście, pomysłodawczyni - Konstancji - za świetną organizację, brawo!  ..

*

Pierwszy dzień marca to Zero Discrimination Day, czyli święto różnorodności i walki z dyskryminacją. Jest to kampania stworzona przez UNAIDS, która przypomina, że każdy ma prawo do godnego, szczęśliwego życia; niezależnie od tego, gdzie się urodził, jak wygląda, jaką religię wyznaje czy kogo kocha. Wy także możecie przyłączyć ..

*

Dziś Dzień Chorób Rzadkich! Ruszyliśmy więc do miasta, by edukować przechodniów oraz zachęcić ich do solidarności z 6% Polaków, którzy cierpią na takie choroby. A może Wy również chcecie włączyć się w akcję? 1. Zrób zdjęcie z wyciągniętą do przodu otwartą dłonią. 2. Opublikuj je na profilu Twojego ..

Drogie Panie, Specjalnie dla Was SCORA podczas konferencji 'Zdrowie na Dzień Kobiet' (organizowanej przez RUSS) przygotowała dodatkowe atrakcje. Możecie zapisać się na: - zajęcia z samoobrony prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora z Klubu Kohorta Poznań  - warsztaty umiejętności miękkich "Bądż sobą!" prowadzone przez Studenckie Koło Rozwoju Osobistego - indywidualną konsultację z ..

*

Jako studenci medycyny czujemy się zobowiązani, by uświadamiać także innych studentów, dlatego nasze różowe przedstawicielki ruszyły na podbój Politechniki oraz Collegium Maius w związku z minionym Europejskim Tygodniem Profilaktyki Raka Szyjki Macicy :) ..

Z okazji Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy Diva Dance Studio wraz z IFMSA-Poland Oddział Poznań mają dla Was konkurs, w którym można wygrać uczestnictwo w warsztatach Sexy Chair Dance, czyli walentynki w DIVIE!   Co należy zrobić?  1. Polubić fanpage Diva Dance Studio. 2. Polubić fanpage projektu Pink Lips. 3. Odpowiedzieć ..

*

W tym tygodniu obchodzimy Europejski Tydzień Profilaktyki Raka Szyjki Macicy. Zaczęliśmy więc od edukacji studentek (i studentów!) naszego uniwersytetu. Do rozwiązania był krótki quiz, a po wyjaśnieniu wszelkich wątpliwości można było zrobić sobie zdjęcie z naszą uroczą facebookową ramką. Jak widać, cieszyła się dużym zainteresowaniem, również ..

*

Kolejne ogłoszenie, kolejne stanowisko zajęte przez osobę z naszego Oddziału. Tym razem do Ogólnopolskiego Zespołu SCORA dołączyła Ania Rewekant! Serdecznie gratulujemy i życzymy udanej współpracy z resztą ekipy :) ..

Już jutro na fanpage'u ogólnopolskim Wymiany Naukowej IFMSA-Poland zostanie ogłoszona lista kontraktów dostępnych w ramach kwalifikacji ogólnopolskiej późnej!   Jeśli zdecydujecie się spróbować... 23.01.2014r. o 16:00 na Was i na Wasze papiery w biurze IFMSA -D.S. Aspirynka czekać będzie LORE. Możecie też zostawić komplet dokumentów z podpisem: [Wymiana naukowa, ..

Uwaga, uwaga! Mamy przyjemność ogłosić, iż Ligia Kornowska, czyli Wiceprezydent ds. Marketingu naszego Oddziału, została mianowana ogólnopolskim Koordynatorem SWG ds. Grantów! Gratulujemy i życzymy owocnej pracy na nowym stanowisku! :) ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Poznań
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl