polski english

Zapraszamy Was do kwalifikacji na Wymianę Naukową w ramach listy ogólnopolskiej późnej. W zakładce SCORE znajdziecie wszystkie niezbędne informacje. W dniach 22-24 stycznia 2015r. macie możliwość złożenia kwestionariuszy papierowych na Wymianę Naukową.   Zachecamy też do prześledzenia punktacji z listy ogólnopolskiej wczesnej oraz do polubienia fanpage'u Wymiany Naukowej w ..

Oto lista lokalna SCOPE naszego Oddziału. Gratuluję wszystkim zakwalifikowanym osobom  Przypominam Wam, że w ciągu 10 dni kalendarzowych od daty ukazania się listy (czyli do 17 stycznia) należy uiścić opłatę kontraktową (250 zł), przy czym za datę wpłaty uznaje się datę uznania rachunku bankowego Stowarzyszenia, więc proszę ..

Zapraszamy do obejrzenia filmiku przedstawiającego poznański "Tydzień ze SCORPem", który odbył się w związku z Dniem Praw Człowieka!   A już po Nowym Roku zachęcamy do udziału w naszych kolejnych SCORPowych akcjach!  ..

*

16 grudnia odbyła się prelekcja pt. „Komunikacja kliniczna z Głuchym pacjentem” w ramach projektu "Breaking the Silence". Prelegentami i współorganizatorami byli Olgierd Kosiba oraz Aleksandra Włodarczak reprezentujący Platformę edukacyjną MIGAJ.EU oraz Towarzystwo Tłumaczy i Wykładowców Języka Migowego „GEST”. ..

*

Przez blisko trzy tygodnie Ania i Julita pracowały nad stworzeniem naszej oddziałowo-uczelnianej Szlachetnej Paczki dla wspaniałej rodziny - pani Natalii i pana Józefa oraz ich trojga dzieci.  Z pomocą wielu studentów, a nawet całych grup dziekańskich, udało się zgromadzić mnóstwo artykułów spożywczych i chemicznych, środków czystości, ubrań, ..

*

W drodze do Natalki i Kacpra są nasze bożonarodzeniowe kartki, zrobione przez studentów podczas Świątecznej Poczty, która odbyła się jednocześnie z Maratonem Pisania Listów.  Podczas ostatniego spotkania Marzycielskiej Poczty wykonaliśmy też urodzinowe kartki dla trzynastoletniej Ewy.  Dziewczynka pisała, że uwielbia Hello Kitty, więc dostała od nas specjalną kocią ..

*

W dniach 12-13 grudnia 2014 roku w Poznaniu w Collegium Stomatologicum odbyły się Warsztaty Sekretarskie i Komisji Rewizyjnych IFMSA-Poland. W czasie spotkania uczestnicy szkolili się w tematyce spraw administracyjnych naszego Stowarzyszenia. Poznań z tej okazji odwiedziło 30 studentów i młodych lekarzy ze wszystkich 12 oddziałów, w ..

*

W związku z obchodami Dnia Praw Człowieka 10 grudnia Przychodnia Studencka "Pszczoła" zawitała do hostelu dla bezdomnych "Jawor". Wszyscy chętni mogli zmierzyć swoją glikemię, ciśnienie czy poziom tkanki tłuszczowej, a także skonsultować się czy dowiedzieć o profilaktyce niektórych chorób. ..

*

Maraton Pisania Listów Amnesty International dobiegł końca, wszystkim uczestnikom dziękujemy! Niedługo do dzieci z poznańskich szpitali dotrze też nasza Marzycielska Poczta :) ..

*

Działo się! Wczoraj w klubie Czekolada odbyła się impreza DENS in RED z okazji obchodzonego 1 grudnia World AIDS Day. ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Poznań
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl