polski english

Z okazji dzisiejszego Dnia Praw Człowieka SCORP zorganizował akcję "Czytamy, pomagamy", "Przychodnię Studencką" i warsztaty "Leczyć bez uprzedzeń" na temat "Uprzedzenia i dyskryminacja w ujęciu psychologicznym".  Dziś o 21 mija termin wysyłania prac na konkurs fotograficzny dot. praw człowieka! Możecie wysyłać aż do trzech prac na e-mail: ..

*

Podstaw szycia chirurgicznego pod czujnym okiem 5 instruktorów z SKN Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Mini-Iwazyjnej miało okazję nauczyć się 25 studentów naszej uczelni. Uczestnicy wyszli bardzo zadowoleni.  ..

*

Dziś, 3 grudnia o godz. 18:00 odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Poznaj Swoją Specjalizację! O specyfice swojej pracy opowiadali nam dr n. med. Łukasz Kałużny z Kliniki Gastoenterologii Dziecięcej i Chorób Metabolicznych oraz dr hab. n. med. Paweł Burchardt z Katedry i Kliniki Intensywnej Terapii Kardiologicznej i Chorób Wewnętrznych. Wśród uczestników ..

*

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień AIDS i z tej okazji mieszkańcy DS Eskulap stworzyli czerwoną wstążkę na ścianie akademika. To jednak tylko początek - przez kolejne kilka dni możecie brać udział w akcjach organizowanych przez SCORA. Jakich? Więcej informacji w zakładce Aktualności. ..

*

Czy wiesz, że 7 na 10 dzieci doświadczyło w swoim życiu różnego rodzaju przemocy? W ponad połowie przypadków przemocy wobec dzieci sprawcami są rodzice! Wykorzystywanie seksualne dotyczy aż 9% dzieci! Te zatrważające statystyki każą nam przełamać tabu - przemoc wobec dzieci to problem, z którym spotka się prawdopodobnie każdy ..

*

Kochani! Ruszamy z profilaktyką w ramach SCORA! Na pierwszy ogień idzie Marynka! Jest DUŻO lekcji, zblokowane, tak, żeby jeden zespół mógł bez przerw poprowadzić zajęcia. Rzadko udaje się nam to tak zorganizować. To WIELKA SZANSA na rozpoczęcie kariery w ‪#‎SCORAteam‬. To WIELKA SZANSA na godne PUNKTY do wyjazdu - 4 lekcje, ..

Do ‘sezonu grypowego’ zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz warto pomyśleć o szczepieniu przeciwko grypie!   Kto powinien się zaszczepić? Tak naprawdę rekomendacje dotyczą wszystkich grup wiekowych od 6m.ż. i uwzględniają osoby: -z dużym ryzykiem ciężkiego przebiegu grypy lub jej powikłań oraz -mogące odgrywać istotną rolę w transmisji wirusa ..

Koleżanki i Koledzy, poniżej przesyłam listę kontraktów dostępnych w ramach substytucji SCOPE na miesiące wakacyjne. Proszę się nie zdziwić, że przy kontraktach niekiedy ściśle sprecyzowana jest płeć studenta, gdyż większość organizacji partnerskich przygotowała już praktykę, w tym zakwaterowanie. Jeżeli takiej adnotacji nie ma, oznacza to, że kontrakt ..

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie platformy OSOZ! Odbędzie się ono w środę 14 maja o godzinie 17.  Więcej informacji pod linkiem :  https://www.facebook.com/events/603684573040530/ ..

Przypominamy o dzisiejszym spotkaniu z elektronicznego zarządzania służbą zdrowia!  Do zobaczenia o godzinie 17 w Sali Czarnej w Collegium Anatomicum! Więcej informacji pod linkiem : https://www.facebook.com/events/603684573040530/?fref=ts  ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Poznań
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl