polski english

Zapraszamy na drugie spotkanie warsztatów z obsługi platformy OSOZ, które odbędzie się 9 kwietnia (środa) o godzinie 19 w Sali Czarnej w Collegium Anatomicum!    Dotyczyć ono będzie świadczeń zdrowotnych jako sterowania zdrowiem pacjenta. Zdrowie pacjenta przebiega w pewnej przestrzeni, zwanej Przestrzeni Życia. W takiej przestrzeni pacjent podlega ..

*

Już 9 i 10 kwietnia 2014 odbędzie się ogólnopolska akcja Fundacji DKMS -   „Dla Ciebie to 5 minut, dla kogoś to całe życie”.   Wydarzenie ma miejsce na uczelniach wyższych i polega na rejestrowaniu chętnych osób do baz potencjalnych dawców szpiku kostnego. Wystarczy wypełnić krótki formularz i pobrać wymaz ..

*

SCORP zaprasza do udziału w akcji Miś! 16. kwietnia (czyli już niebawem!) Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizuje akcję HISTORIA MISIA. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na problem przemocy wobec dzieci. Polega ona na rozłożeniu pluszowych zabawek wraz z przyłączoną do nich fiszką z informacjami o akcji (misie symbolicznie ..

*

Zobaczcie fotorelację i krótki opis tej wyjątkowej akcji. Jeśli ktoś z Was również ma w sobie nieodkryty talent plastyczny, lubi wycinać, malować, rysować, pisać albo po prostu chce pomóc i obdarować dzieciaki swoimi pracami: ZAPRASZAMY WSZYSTKICH bez wyjątków! Kartki na stół. Długopisy w dłoń. Wam zajmie to 5 minut, a moc ..

*

Chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić na Festwial Przedsiębiorczości BOSS (Bardzo Odpowiedzialny Start w Samodzielność) Poznań. Jest to już XI edycja, która odbędzie się w dniach 24-28 marca. Organizatorem jest Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club, mając na celu promowanie postaw przedsiębiorczych u młodych Polaków.  Nie będę wchodzić w ..

*

Mamy przyjemność poinformować, że do II etapu Konkursu Przypadki Medyczne zostało przyjętych ponad 10 przedstawicieli Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu! II etap jest testowy, potrwa godzinę i odbędzie się w sali 25 w Eskulapie przy ul. Przybyszewskiego 39 w dniu 19 marca 2014 roku o godzinie ..

*

Koleżanki i Koledzy!  Zapraszamy Was serdecznie na wydarzenie organizowane z okazji Dnia Chorób Rzadkich. Razem ze Studenckim Kołem Naukowym Genetyki Medycznej zaprosiliśmy panią dr n.med Magdalenę Badurę-Stronkę do wygłoszenia wykładu: "Pacjent z fakomatozą w poradni genetycznej". Po wykładzie zachęcamy do wzięcia udziału w quizie z przypadków, przygotowanym ..

*

IFMSA działa nie tylko w czasie intensywnej uniwersyteckiej pracy. Wykorzystujemy wolne od nauki chwile, by edukować młodzież o problemie HIV i AIDS. Wolontariusze przeprowadzili lekcje w ramach projektu "PEER Education HIV/AIDS" w szkołach w miejscowościach, z których pochodzą. ..

*

Oddział Poznań Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland ma zaszczyt zaprosić DOKTORANTÓW, LEKARZY STAŻYSTÓW i STUDENTÓW Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na cykl spotkań dotyczących platformy OSOZ (Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia), nowoczesnego systemu przeznaczonego do wspomagania zarządzania ochroną zdrowia i elektronicznej wymiany informacji o nim. Skupia on wokół ..

*

Jesteś znudzony ciągłym siedzeniem w książkach i niewykorzystywaniem zdobytej wiedzy w praktyce? Pragniesz sprawdzić się w roli lekarza? Mamy coś dla Ciebie! Po raz piąty pod patronatami Rektorów wszystkich uczelni medycznych w Polsce, ruszamy z poszukiwaniami najlepszego studenta medycyny. W dniach od 20 lutego do 6 marca ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Poznań
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl