polski english

Opieka nad studentami

Aktualnie nie przyjmujemy żadnych studentów w ramach programu SCORE :)

Jeżeli masz ochotę pospotykać się z naszymi "incomingsami" skontaktuj się z naszym LEO

- w ramach SCOPE gościmy kogoś praktycznie co miesiąc!

 


Informacje o opiece 

Opieka nad przyjezdnymi studentami to nie tylko cenne punkty potrzebne podczas kwalifikacji na wyjazd, to przede wszystkim szansa na spędzenie czasu ze studentami z całego świata, a także możliwość szlifowania języków. Jeśli macie jakieś pomysły na zagospodarowanie czasu wolnego studentom albo chcecie po prostu zaopiekować się naszymi gośćmi koniecznie dajcie nam znać.

Wszelką aktywność nagrodzimy punktami!

To od nas zależy jakie wspomnienia i opinie o naszym Uniwersytecie i o Polsce zabiorą ze sobą studenci przyjeżdżający w ramach SCOPE i SCORE. Wspólnie możemy postarać się ugościć ich jak najlepiej!

O jakich aktywnościach mowa?

Wycieczki turystyczne, oprowadzanie na własną rękę, zabranie do muzeum (od Bramy Poznania po Muzeum Rogala Marcinskiego), wyjście na jedzenie do knajpki czy restauracji, szeroko rozumiana rozrywka (Escape Roomy, Jump Arena, kręgle, karaoke, rolki) oraz oczywiście imprezy ze zajomymi - wszystko to jest mile widziane! Dodatkowo można na ochotnika odebrać czy zawieźć Incomings z lotniska/dworca, pójść z nimi na pocztę zapłacić za ubezpieczenie czy odprowadzić pierwszego dnia na oddział/do katedry. 

Zazwyczaj na początku miesiąca publikujemy na poznańskiej grupie SCOPE i SCORE na Facebooku plik Excel utworzony w Google, w którym podane są propozycje aktywności, a także jest miesjce przeznaczone do wpisywania dat. Pamiętajcie, że nie trzeba ograniczać się do wypisanych przykładów! Każdy miesiąc to także osobna grupa na Facebooku, do której należą przede wszystkim nasi Incomings i to przez nią najłatwiej się kontaktować i umawiać na spotkania.  

 

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Poznań
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl