polski english

Peer Support

http://warszawa.ifmsa.pl/images/uploads/big/1404598090_peer_logo.jpg

Właśnie wstąpiłeś w szeregi studentów UMP?  Peer Support to projekt skierowany właśnie do Ciebie!

Po pomyślnym przejściu procesu rekrutacji na studia, uczucie pierwotnej euforii zwykle zastępuje obawa przed nowym, nieznanym światem. Jakie będą studia? Jak wyglądają zajęcia? Gdzie mam się zgłosić? Z czego się uczyć? Czy odnajdę się w nowym otoczeniu, w nowym mieście?

Każdy z nas zadawał te pytania i wiemy, jak wielką wartość ma wsparcie w tym trudnym okresie. Dlatego stworzyliśmy projekt Peer Support. Starsi studenci, tzw. Supporterzy, obejmują swoją opieką młodszych Peerów. Odpowiadają na wszystkie pytania, wskazują drogę, łagodzą lęk przed nieznanym. Są zawsze do dyspozycji i zawsze chętni do pomocy.

W ramach projektu wydajemy także internetowy „Niezbędnik Pierwszaka”, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje na temat I roku studiów, naszej uczelni oraz Poznania, a także organizujemy wydarzenia takie jak gra miejska, warsztaty czy imprezy integracyjne.

Jak dołączyć do zespołu Peer Support?

Projekt Peer Support działa w Poznaniu od niedawna, stąd zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu osoby chcące pomóc młodszym kolegom. Każda para rąk się przyda! Zgłoszenia wysyłajcie do Koordynatora Lokalnego Projektu.

Kontakt:

Tomasz Cichowski
Koordynator Lokalny Projektu "Peer Support"
tel. +48 - | e-mail: - 

 

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Poznań
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl