polski english

SCORA X-Change

Scora X – Change to program wymiany naukowej przeznaczonej dla studentów kierunków medycznych IFMSA-Poland.

Celem projektu jest podniesienie świadomości i poszerzenie wiedzy na tematy związane ze zdrowiem reprodukcyjnym. Uczestnicy mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i dokształcania się z zakresu diagnostyki i leczenia wielu jednostek zaliczanych do chorób przenoszonych drogą płciową, w tym głównie różnych aspektów terapii zakażeń wirusem HIV. Jest to też świetna okazja do dyskusji i współpracy w międzynarodowym gronie.

Przez 3 tygodnie będziecie gościć w 3 różnych miastach na oddziałach: neonatologii, chorób zakaźnych, onkologii, ginekologii, dermatologii i wenerologii,...  Odwiedzicie kliniki leczenia niepłodności, a także dowiecie się jak wygląda profilaktyka zdrowotna w innych krajach.

Ponadto SCORA X-change to okazja do poznania innych kultur, podszkolenia języka, a przede wszystkim do świetnej zabawy i przeżycia niezapomnianych chwil.

Aby wyjechać na wymianę nie potrzebujesz żadnych punktów! Wystarczy tylko CV oraz list motywacyjny. W wymianie mogą wziąć udział studenci wszystkich lat oraz wszystkich kierunków medycznych.

 

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Poznań
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl