List do nowych Członków Oddziału Poznań

W imieniu Oddziału Poznań IFMSA-Poland chciałabym Was serdecznie powitać w gronie Członków naszego Stowarzyszenia. Warto żebyśmy pozostali w kontakcie, dlatego w poniższej wiadomości znajdziecie wszystkie niezbędne informacje!

Nie zapomnijcie, że by zostać pełnoprawnym członkiem Stowarzyszenia należy opłacić składkę członkowską: https://poznan.ifmsa.pl/strona/jak-doczy-i-opaci-skadk-4. Potwierdzenie płatności jest Waszym dowodem aktywnego członkowstwa, więc nie przejmujcie się gdyby strona internetowa nie była z tym na bieżąco :) Wasze konta są już aktywne i możecie się logować!

 

25 1050 1953 1000 0023 6789 8828 

Kwota: 60 PLN Tytuł przelewu: "składka członkowska 2020/2021, (imię i nazwisko)" 

Adres do przelewu: IFMSA-Poland, ul. Oczki 1A 02-007 Warszawa

 

Konkursy na Koordynatorów Lokalnych Projektów i Asystentów członków Zarządu Oddziału zostaną przeprowadzone dopiero w listopadzie, z uwagi na późniejsze rozpoczęcie roku akademickiego przez studentów I roku. Jednak szczerze zachęcamy do zaangażowania się w działaność Oddziału już teraz :)

 

Informacje o możliwości współudziału w akcjach jakie organizujemy (jako uczestnik i jako działacz) będziecie regularnie znajdywać na naszej Facebookowej grupie:
https://www.facebook.com/groups/poznan.IFMSA/

 

Wszystkie oficjalne ogłoszenia - od możliwości kandydowania na stanowisko po nabory do delegacji na wyjazdy ogólnopolskie i międzynarodowe - są umieszczane na naszej liście mailingowej: https://groups.google.com/forum/#!forum/ifmsa-poz/join

Możecie się na nią zapisać przez link albo wysyłając pustego maila na adres: 
ifmsa-poz+subscribe@googlegroups.com

 

 

I jeszcze na koniec - Zuzia Aurast (nasz Wiceprezydent ds. Marketingu) przypomina o polajkowaniu i śledzeniu nas na FB i Instagramie:

 

@poznan.IFMSA 

@ifmsa_poland_poznan

 

Serdecznie Was pozdrawiam - do zobaczenia wkrótce!

 

Wiktoria Andrzejewska
Prezydent Oddziału Poznań IFMSA-Poland 

/ IFMSA-Poland Local Committee President in Poznan /
tel. + 48 603 802 275| e-mail: 
prezydent@poznan.ifmsa.pl
Oddział Poznań Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland

Dyżur

Szkolenie dla Koordynatorów Lokalnych Projektów i Asystentów

24 Listopad, Środa, 19:30 - 21:00

Centrum Biologii Medycznej, sala 1010